MENU

Race 2 & 3

WA-2 Race 2
WA-2 Race 2

Starttijd: 18-5-2016  19:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
WA-2 NED 8718 Box Jellyfish
Wouter Huisman, Sun Fast 32
1 1,0 20:25:18,0 35:18,0 31:05,0 =GT * 0,8807
WA-2 NED 8727 Primo Volente
Jorn Smit, First 375
2 2,0 20:26:14,0 36:14,0 32:01,0 =GT * 0,8838
WA-2 NED 8515 Boekanier
Rik Koldewe, Optima 101
3 3,0 20:27:08,0 37:08,0 32:14,0 =GT * 0,8679
WA-2 NED 8513 Festa
Marion Rustemeijer, Bavaria 36
4 4,0 20:24:25,0 34:25,0 32:36,0 =GT * 0,9474
WA-1 NED 8460 Cerva
Gerwin Bruynooge, Comet 38 S
5 5,0 20:22:44,0 32:44,0 32:39,0 =GT * 0,9974
WA-1 NED 8604 Toubab
Martijn de Vries, Dufour 40P
6 6,0 20:24:15,0 34:15,0 33:17,0 =GT * 0,9717
WA-2 WA 201602 Engelina
Jelle Moonen, Bavaria 36
7 7,0 20:25:20,0 35:20,0 33:28,0 =GT * 0,9474
WA-1 WA 201601 Op goede voet
Johan langman, Bavaria 44
8 8,0 20:24:57,0 34:57,0 34:06,0 =GT * 0,9756
WA-1 H 6529 Pg2
Richard Klabbers, Grand Soleil 40
dns 13,0        
WA-2 NED 7973 Nemo
Daniel van der Zwaan, Kalik 33
dns 13,0        
WA-2 NED 8666 Maxime
Herman de Jager, X-372 Prestige
dns 13,0        
WA-1 NED 8484 Blond
Martijn Dinant, Salona 41
dns 13,0        
 

WA-2 Race 3

Starttijd: 18-5-2016  20:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
WA-2 NED 8718 Box Jellyfish
Wouter Huisman, Sun Fast 32
1 1,0 21:32:43,0 47:43,0 30:00,0 =GT * 0,6286
WA-2 NED 8515 Boekanier
Rik Koldewe, Optima 101
2 2,0 21:36:53,0 51:53,0 32:28,0 =GT * 0,6258
WA-1 NED 8460 Cerva
Gerwin Bruynooge, Comet 38 S
3 3,0 21:31:34,0 46:34,0 33:33,0 =GT * 0,7205
WA-2 NED 8513 Festa
Marion Rustemeijer, Bavaria 36
4 4,0 21:35:23,0 50:23,0 34:06,0 =GT * 0,6768
WA-1 WA 201601 Op goede voet
Johan langman, Bavaria 44
5 5,0 21:34:16,0 49:16,0 34:33,0 =GT * 0,7012
WA-1 NED 8604 Toubab
Martijn de Vries, Dufour 40P
6 6,0 21:34:44,0 49:44,0 34:34,0 =GT * 0,6951
WA-2 WA 201602 Engelina
Jelle Moonen, Bavaria 36
7 7,0 21:39:51,0 54:51,0 37:07,0 =GT * 0,6768
WA-2 NED 8727 Primo Volente
Jorn Smit, First 375
8 8,0 21:43:08,0 58:08,0 37:15,0 =GT * 0,6408
WA-1 H 6529 Pg2
Richard Klabbers, Grand Soleil 40
dns 13,0        
WA-2 NED 7973 Nemo
Daniel van der Zwaan, Kalik 33
dns 13,0        
WA-2 NED 8666 Maxime
Herman de Jager, X-372 Prestige
dns 13,0        
WA-1 NED 8484 Blond
Martijn Dinant, Salona 41
dns 13,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl