MENU

Race17 ORC

ORC Race 17
ORC Race 17

Starttijd: 23-9-2015  19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
GRB 4909 Arnout Jorritsma, J-109
MaJic
1 1,0 21:12:59,0 1:27:59,0 1:48:04,7 =GT * 1,2284
NED 5810 Lucas Phaf, Oyster Lightwave 39
Irish Mist
2 2,0 21:18:22,0 1:33:22,0 1:56:03,3 =GT * 1,2430
NED 8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
3 3,0 21:19:29,0 1:34:29,0 1:56:40,7 =GT * 1,2349
NED 8117 Hans Josemans, Marina 36 Sport
Water & Wind
4 4,0 21:18:51,0 1:33:51,0 2:00:07,1 =GT * 1,2799
NED 6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:32:11,0 1:47:11,0 2:07:05,9 =GT * 1,1858
NED 8513 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
6 6,0 21:35:15,0 1:50:15,0 2:07:13,7 =GT * 1,1540
NED 8515 Rik Koldewe, Dehler Optima 101
Boekanier
7 7,0 21:46:05,0 2:01:05,0 2:10:36,0 =GT * 1,0786
NED 6403 Fritz Weitz, Beneteau First Class Europe
Bobsleigh
dns 20,0        
NED 5568 Patrick ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dns 20,0        
CRO 1427 Willem Ottevanger, Salona 37R
Blues
dns 20,0        
NED 5967 Nuttert de Vries, X-102
Equinox
dns 20,0        
NED 8492 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dns 20,0        
NED 8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dns 20,0        
NED 8358 Harmen De Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 20,0        
NED 6552 Roland Berends, Mountgay 30
Ondeugd
dns 20,0        
NED 65 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 20,0        
NED 7973 Kalic 33
Nemo
dns 20,0        
NED 8175 Arjen van der starre, Winner 1010
TIEN-10
dns 20,0        
NED 8514 Bhagat de Nijs, Noray 38
Falcon
dns 20,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2015, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race 17 SW

SW Race 17
SW Race 17

Starttijd: 23-9-2015  19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 2 Wouter Huisman, Jeanneau Sunfast 32
Box Jellyfish
1 1,0 21:33:37,0 1:48:37,0 2:01:21,6 =GT * 100 / 89,5
NED 1 Jelle Moonen, Bavaria 36
Engelina
2 2,0 21:41:26,0 1:56:26,0 2:08:39,3 =GT * 100 / 90,5
NED 375 Jorn Smit, Beneteau First 375
Primo Volente
3 3,0 21:40:18,0 1:55:18,0 2:12:13,5 =GT * 100 / 87,2
NED 4 Martijn de Vries, Dufour 40
Toubab
dns 7,0        
NED 5 Bert Van Duinkerken, Victoire 1044
Jean Bart
dns 7,0        
8 One off
Orion
dns 7,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2015, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl