MENU

race1-SW

sw - / ORC Triple Number Race 1
sw - / ORC Triple Number Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:50:57,3 =GT * 1,3614
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
2 2,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:52:16,3 =GT * 1,0701
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:54:46,3 =GT * 1,2668
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:57:57,4 =GT * 1,4104
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:58:09,6 =GT * 1,3163
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
6 6,0 21:17:40,0 1:27:40,0 2:03:24,0 =GT * 1,4076
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
7 7,0 21:18:06,0 1:28:06,0 2:12:57,1 =GT * 1,5091
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 13,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 13,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 13,0        
 

sw - / SW factor Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
1 1,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:37:52,2 =GT * 100 / 107,2
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
2 2,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 81,5
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 90,6
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
4 4,0 21:11:53,0 1:21:53,0 1:42:21,3 =GT * 100 / 80,0
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
5 5,0 21:26:11,0 1:36:11,0 1:43:12,1 =GT * 100 / 93,2
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
6 6,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:43:46,6 =GT * 100 / 86,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
7 7,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:45:11,9 =GT * 100 / 79,5
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
8 8,0 21:17:40,0 1:27:40,0 1:48:54,1 =GT * 100 / 80,5
3 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
9 9,0 21:30:53,0 1:40:53,0 1:51:28,4 =GT * 100 / 90,5
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
10 10,0 21:18:06,0 1:28:06,0 1:52:57,8 =GT * 100 / 78,0
2 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
11 11,0 21:21:08,0 1:31:08,0 1:53:55,0 =GT * 100 / 80,0
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
12 12,0 21:28:52,0 1:38:52,0 1:54:17,8 =GT * 100 / 86,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
13 13,0 21:34:30,0 1:44:30,0 1:55:28,2 =GT * 100 / 90,5
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 24,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 24,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 24,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 24,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 24,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 24,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 24,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 24,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 24,0        
21 Salona 41
Salona
dnc 24,0        
 

sw - / ORC Triple Number Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:50:57,3 =GT * 1,3614
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
2 2,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:52:16,3 =GT * 1,0701
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:54:46,3 =GT * 1,2668
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:57:57,4 =GT * 1,4104
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:58:09,6 =GT * 1,3163
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
6 6,0 21:17:40,0 1:27:40,0 2:03:24,0 =GT * 1,4076
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
7 7,0 21:18:06,0 1:28:06,0 2:12:57,1 =GT * 1,5091
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 13,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 13,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 13,0        
 

sw - / SW factor Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
1 1,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:37:52,2 =GT * 100 / 107,2
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
2 2,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 81,5
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 90,6
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
4 4,0 21:11:53,0 1:21:53,0 1:42:21,3 =GT * 100 / 80,0
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
5 5,0 21:26:11,0 1:36:11,0 1:43:12,1 =GT * 100 / 93,2
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
6 6,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:43:46,6 =GT * 100 / 86,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
7 7,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:45:11,9 =GT * 100 / 79,5
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
8 8,0 21:17:40,0 1:27:40,0 1:48:54,1 =GT * 100 / 80,5
3 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
9 9,0 21:30:53,0 1:40:53,0 1:51:28,4 =GT * 100 / 90,5
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
10 10,0 21:18:06,0 1:28:06,0 1:52:57,8 =GT * 100 / 78,0
2 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
11 11,0 21:21:08,0 1:31:08,0 1:53:55,0 =GT * 100 / 80,0
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
12 12,0 21:28:52,0 1:38:52,0 1:54:17,8 =GT * 100 / 86,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
13 13,0 21:34:30,0 1:44:30,0 1:55:28,2 =GT * 100 / 90,5
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 24,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 24,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 24,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 24,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 24,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 24,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 24,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 24,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 24,0        
21 Salona 41
Salona
dnc 24,0        
 

sw - / ORC Triple Number Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:50:57,3 =GT * 1,3614
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
2 2,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:52:16,3 =GT * 1,0701
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:54:46,3 =GT * 1,2668
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:57:57,4 =GT * 1,4104
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:58:09,6 =GT * 1,3163
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
6 6,0 21:17:40,0 1:27:40,0 2:03:24,0 =GT * 1,4076
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
7 7,0 21:18:06,0 1:28:06,0 2:12:57,1 =GT * 1,5091
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 13,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 13,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 13,0        
 

sw - / SW factor Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
1 1,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:37:52,2 =GT * 100 / 107,2
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
2 2,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 81,5
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 90,6
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
4 4,0 21:11:53,0 1:21:53,0 1:42:21,3 =GT * 100 / 80,0
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
5 5,0 21:26:11,0 1:36:11,0 1:43:12,1 =GT * 100 / 93,2
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
6 6,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:43:46,6 =GT * 100 / 86,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
7 7,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:45:11,9 =GT * 100 / 79,5
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
8 8,0 21:17:40,0 1:27:40,0 1:48:54,1 =GT * 100 / 80,5
3 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
9 9,0 21:30:53,0 1:40:53,0 1:51:28,4 =GT * 100 / 90,5
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
10 10,0 21:18:06,0 1:28:06,0 1:52:57,8 =GT * 100 / 78,0
2 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
11 11,0 21:21:08,0 1:31:08,0 1:53:55,0 =GT * 100 / 80,0
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
12 12,0 21:28:52,0 1:38:52,0 1:54:17,8 =GT * 100 / 86,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
13 13,0 21:34:30,0 1:44:30,0 1:55:28,2 =GT * 100 / 90,5
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 24,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 24,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 24,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 24,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 24,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 24,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 24,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 24,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 24,0        
21 Salona 41
Salona
dnc 24,0        
 

sw - / ORC Triple Number Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:50:57,3 =GT * 1,3614
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
2 2,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:52:16,3 =GT * 1,0701
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:54:46,3 =GT * 1,2668
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:57:57,4 =GT * 1,4104
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:58:09,6 =GT * 1,3163
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
6 6,0 21:17:40,0 1:27:40,0 2:03:24,0 =GT * 1,4076
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
7 7,0 21:18:06,0 1:28:06,0 2:12:57,1 =GT * 1,5091
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 13,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 13,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 13,0        
 

sw - / SW factor Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
1 1,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:37:52,2 =GT * 100 / 107,2
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
2 2,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 81,5
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 90,6
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
4 4,0 21:11:53,0 1:21:53,0 1:42:21,3 =GT * 100 / 80,0
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
5 5,0 21:26:11,0 1:36:11,0 1:43:12,1 =GT * 100 / 93,2
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
6 6,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:43:46,6 =GT * 100 / 86,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
7 7,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:45:11,9 =GT * 100 / 79,5
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
8 8,0 21:17:40,0 1:27:40,0 1:48:54,1 =GT * 100 / 80,5
3 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
9 9,0 21:30:53,0 1:40:53,0 1:51:28,4 =GT * 100 / 90,5
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
10 10,0 21:18:06,0 1:28:06,0 1:52:57,8 =GT * 100 / 78,0
2 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
11 11,0 21:21:08,0 1:31:08,0 1:53:55,0 =GT * 100 / 80,0
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
12 12,0 21:28:52,0 1:38:52,0 1:54:17,8 =GT * 100 / 86,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
13 13,0 21:34:30,0 1:44:30,0 1:55:28,2 =GT * 100 / 90,5
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 24,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 24,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 24,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 24,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 24,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 24,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 24,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 24,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 24,0        
21 Salona 41
Salona
dnc 24,0        
 

sw - / ORC Triple Number Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:50:57,3 =GT * 1,3614
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
2 2,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:52:16,3 =GT * 1,0701
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:54:46,3 =GT * 1,2668
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:57:57,4 =GT * 1,4104
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:58:09,6 =GT * 1,3163
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
6 6,0 21:17:40,0 1:27:40,0 2:03:24,0 =GT * 1,4076
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
7 7,0 21:18:06,0 1:28:06,0 2:12:57,1 =GT * 1,5091
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 13,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 13,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 13,0        
 

sw - / SW factor Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
1 1,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:37:52,2 =GT * 100 / 107,2
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
2 2,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 81,5
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:40:00,0 =GT * 100 / 90,6
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
4 4,0 21:11:53,0 1:21:53,0 1:42:21,3 =GT * 100 / 80,0
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
5 5,0 21:26:11,0 1:36:11,0 1:43:12,1 =GT * 100 / 93,2
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
6 6,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:43:46,6 =GT * 100 / 86,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
7 7,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:45:11,9 =GT * 100 / 79,5
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
8 8,0 21:17:40,0 1:27:40,0 1:48:54,1 =GT * 100 / 80,5
3 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
9 9,0 21:30:53,0 1:40:53,0 1:51:28,4 =GT * 100 / 90,5
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
10 10,0 21:18:06,0 1:28:06,0 1:52:57,8 =GT * 100 / 78,0
2 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
11 11,0 21:21:08,0 1:31:08,0 1:53:55,0 =GT * 100 / 80,0
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
12 12,0 21:28:52,0 1:38:52,0 1:54:17,8 =GT * 100 / 86,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
13 13,0 21:34:30,0 1:44:30,0 1:55:28,2 =GT * 100 / 90,5
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 24,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 24,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 24,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 24,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 24,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 24,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 24,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 24,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 24,0        
21 Salona 41
Salona
dnc 24,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race1-ORC

sw - / ORC Triple Number Race 1
sw - / ORC Triple Number Race 1

Starttijd: 7-5-2014  19:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:11:30,0 1:21:30,0 1:50:57,3 =GT * 1,3614
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
2 2,0 21:34:55,0 1:44:55,0 1:52:16,3 =GT * 1,0701
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:20:36,0 1:30:36,0 1:54:46,3 =GT * 1,2668
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:13:38,0 1:23:38,0 1:57:57,4 =GT * 1,4104
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:19:46,0 1:29:46,0 1:58:09,6 =GT * 1,3163
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
6 6,0 21:17:40,0 1:27:40,0 2:03:24,0 =GT * 1,4076
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
7 7,0 21:18:06,0 1:28:06,0 2:12:57,1 =GT * 1,5091
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 13,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 13,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 13,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race_2_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 2
sw - / ORC Triple Number Race 2

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
1 1,0 21:10:06,0 1:25:06,0 1:36:49,1 =GT * 1,1377
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
2 2,0 21:02:40,0 1:17:40,0 1:38:23,3 =GT * 1,2668
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
3 3,0 20:57:51,0 1:12:51,0 1:39:10,7 =GT * 1,3614
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
4 4,0 21:04:58,0 1:19:58,0 1:45:15,6 =GT * 1,3163
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
5 5,0 21:00:34,0 1:15:34,0 1:46:22,1 =GT * 1,4076
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
6 6,0 21:00:40,0 1:15:40,0 1:46:43,2 =GT * 1,4104
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
7 7,0 21:27:01,0 1:42:01,0 1:49:10,1 =GT * 1,0701
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 13,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 13,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 13,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race2_SW

sw - / SW factor Race 2
sw - / SW factor Race 2

Starttijd:   19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
1 1,0 21:10:06,0 1:25:06,0 1:25:06,0 =GT * 100 / 100,0
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
2 2,0 21:02:40,0 1:17:40,0 1:25:43,5 =GT * 100 / 90,6
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
3 3,0 20:57:51,0 1:12:51,0 1:29:23,2 =GT * 100 / 81,5
3 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
4 4,0 21:06:35,0 1:21:35,0 1:30:08,9 =GT * 100 / 90,5
2 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
5 5,0 20:57:21,0 1:12:21,0 1:30:26,2 =GT * 100 / 80,0
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
6 6,0 21:04:50,0 1:19:50,0 1:32:17,6 =GT * 100 / 86,5
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
7 7,0 21:04:58,0 1:19:58,0 1:32:26,8 =GT * 100 / 86,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
8 8,0 21:10:01,0 1:25:01,0 1:32:42,7 =GT * 100 / 91,7
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
9 9,0 21:00:34,0 1:15:34,0 1:33:52,3 =GT * 100 / 80,5
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
10 10,0 21:13:29,0 1:28:29,0 1:34:56,4 =GT * 100 / 93,2
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
11 11,0 21:27:01,0 1:42:01,0 1:35:09,9 =GT * 100 / 107,2
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
12 12,0 21:00:40,0 1:15:40,0 1:35:10,7 =GT * 100 / 79,5
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
13 13,0 21:02:01,0 1:17:01,0 1:36:16,3 =GT * 100 / 80,0
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 24,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 24,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 24,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 24,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 24,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 24,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 24,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 24,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 24,0        
21 Salona 41
Salona
dnc 24,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race4_ORC

Race 4 ORC (28-5)

sw - / ORC Triple Number Race 3
sw - / ORC Triple Number Race 3

Starttijd:   19:45:40,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
1 1,0 21:38:30,0 1:52:50,0 1:39:25,0 =GT * 0,8811
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
2 2,0 21:37:19,0 1:51:39,0 1:41:44,1 =GT * 0,9112
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
3 3,0 21:36:39,0 1:50:59,0 1:50:34,3 =GT * 0,9963
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
4 4,0 21:43:20,0 1:57:40,0 1:51:28,6 =GT * 0,9474
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
5 5,0 21:40:24,0 1:54:44,0 1:55:04,0 =GT * 1,0029
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 13,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 13,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 13,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 13,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 13,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race4_SW

Race 4 SW (28-5)

sw - / SW factor Race 3
sw - / SW factor Race 3

Starttijd:   19:45:40,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
1 1,0 21:38:30,0 1:52:50,0 2:01:58,9 =GT * 100 / 92,5
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
2 2,0 21:37:19,0 1:51:39,0 2:08:20,0 =GT * 100 / 87,0
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
3 3,0 21:52:14,0 2:06:34,0 2:15:48,1 =GT * 100 / 93,2
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
4 4,0 21:43:20,0 1:57:40,0 2:16:01,8 =GT * 100 / 86,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
5 5,0 21:52:41,0 2:07:01,0 2:18:30,8 =GT * 100 / 91,7
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
6 6,0 21:36:39,0 1:50:59,0 2:19:36,1 =GT * 100 / 79,5
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
7 7,0 21:40:24,0 1:54:44,0 2:22:31,5 =GT * 100 / 80,5
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
8 8,0 21:52:25,0 2:06:45,0 2:26:31,9 =GT * 100 / 86,5
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 24,0        
2 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 24,0        
3 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dnc 24,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 24,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 24,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 24,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 24,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 24,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 24,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 24,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 24,0        
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dnc 24,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 24,0        
21 Salona 41
Salona
dnc 24,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 24,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl