Juli 2014


Race8_SW

sw - / SW factor Race 8
sw - / SW factor Race 8

Starttijd:   19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 20:50:16,0 1:05:16,0 1:15:01,1 =GT * 100 / 87,0
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
2 2,0 20:58:38,0 1:13:38,0 1:20:17,9 =GT * 100 / 91,7
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
3 3,0 20:55:39,0 1:10:39,0 1:21:40,6 =GT * 100 / 86,5
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
4 4,0 20:59:06,0 1:14:06,0 1:25:39,9 =GT * 100 / 86,5
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
5 5,0 21:01:42,0 1:16:42,0 1:25:41,9 =GT * 100 / 89,5
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
6 6,0 21:05:05,0 1:20:05,0 1:25:55,6 =GT * 100 / 93,2
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
7 7,0 20:56:21,0 1:11:21,0 1:32:39,7 =GT * 100 / 77,0
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 28,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 28,0        
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dnc 28,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 28,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 28,0        
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dnc 28,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 28,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 28,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race8_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 8
sw - / ORC Triple Number Race 8

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 20:50:16,0 1:05:16,0 41:49,4 =GT * 0,6408
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
2 2,0 20:58:38,0 1:13:38,0 45:30,8 =GT * 0,6181
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
3 3,0 21:05:05,0 1:20:05,0 45:56,6 =GT * 0,5737
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
4 4,0 20:59:06,0 1:14:06,0 47:42,8 =GT * 0,6439
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 20:55:39,0 1:10:39,0 49:12,9 =GT * 0,6966
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 18,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 18,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 18,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 18,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 18,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 18,0        
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dnc 18,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 18,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 18,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 18,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 18,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 18,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race9_SW

sw - / SW factor Race 9
sw - / SW factor Race 9

Starttijd: 0:00:00  19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 21:26:52,0 1:41:52,0 1:57:05,3 =GT * 100 / 87,0
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
2 2,0 21:34:08,0 1:49:08,0 2:00:27,4 =GT * 100 / 90,6
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
3 3,0 21:30:30,0 1:45:30,0 2:01:57,9 =GT * 100 / 86,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:22:11,0 1:37:11,0 2:02:14,6 =GT * 100 / 79,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
5 5,0 21:40:58,0 1:55:58,0 2:06:27,8 =GT * 100 / 91,7
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
6 6,0 21:41:28,0 1:56:28,0 2:11:36,0 =GT * 100 / 88,5
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
7 7,0 21:51:54,0 2:06:54,0 2:16:09,5 =GT * 100 / 93,2
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 28,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnc 28,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 28,0        
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dnc 28,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 28,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 28,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
dnc 28,0        
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race9_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 9
sw - / ORC Triple Number Race 9

Starttijd: 0:00:00  19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 21:26:52,0 1:41:52,0 1:32:49,3 =GT * 0,9112
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
2 2,0 21:22:11,0 1:37:11,0 1:36:49,4 =GT * 0,9963
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:34:08,0 1:49:08,0 1:37:15,6 =GT * 0,8912
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
4 4,0 21:30:30,0 1:45:30,0 1:39:57,0 =GT * 0,9474
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
5 5,0 21:40:58,0 1:55:58,0 1:40:24,9 =GT * 0,8659
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
6 6,0 21:51:54,0 2:06:54,0 1:44:56,8 =GT * 0,8270
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 18,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 18,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 18,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 18,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 18,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 18,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnc 18,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 18,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 18,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 18,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 18,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race10_SW

sw - / SW factor Race 10
sw - / SW factor Race 10

Starttijd: 2014-07-30  19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
1 1,0 21:22:09,0 1:37:09,0 1:49:46,5 =GT * 100 / 88,5
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
2 2,0 21:28:57,0 1:43:57,0 1:56:08,7 =GT * 100 / 89,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
3 3,0 21:19:01,0 1:34:01,0 1:58:15,6 =GT * 100 / 79,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
dnf 28,0        
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 28,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnc 28,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 28,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 28,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 28,0        
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dnc 28,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 28,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 28,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race10_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 10
sw - / ORC Triple Number Race 10

Starttijd: 2014-07-30  19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
1 1,0 21:19:01,0 1:34:01,0 1:33:40,1 =GT * 0,9963
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
dnf 18,0        
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 18,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 18,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 18,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 18,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 18,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 18,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 18,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 18,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnc 18,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 18,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 18,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 18,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 18,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 18,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 18,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl