MENU

Race11_SW

sw - / SW factor Race 11
sw - / SW factor Race 11

Starttijd: 2014-08-06  19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 21:31:12,0 1:46:12,0 2:02:04,2 =GT * 100 / 87,0
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
2 2,0 21:25:34,0 1:40:34,0 2:06:29,9 =GT * 100 / 79,5
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
3 3,0 21:37:49,0 1:52:49,0 2:07:37,2 =GT * 100 / 88,4
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
4 4,0 21:23:59,0 1:38:59,0 2:12:09,3 =GT * 100 / 74,9
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
5 5,0 21:42:42,0 1:57:42,0 2:12:59,6 =GT * 100 / 88,5
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
6 6,0 21:34:14,0 1:49:14,0 2:21:51,7 =GT * 100 / 77,0
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnc 28,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 28,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 28,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 28,0        
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dnc 28,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 28,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnc 28,0        
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race11_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 11
sw - / ORC Triple Number Race 11

Starttijd: 2014-08-06  19:45:00,0        ORC Triple Number        ToT-I 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 21:31:12,0 1:46:12,0 1:37:41,6 =GT * 0,9199
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
2 2,0 21:25:34,0 1:40:34,0 1:41:21,1 =GT * 1,0078
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
3 3,0 21:23:59,0 1:38:59,0 1:42:20,9 =GT * 1,0340
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
4 4,0 21:37:49,0 1:52:49,0 1:46:26,6 =GT * 0,9435
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 18,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 18,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 18,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 18,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 18,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 18,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnc 18,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 18,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 18,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 18,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 18,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 18,0        
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
dnc 18,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race12_SW

sw - / SW factor Race 12
sw - / SW factor Race 12

Starttijd: 2014-08-13  19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 21:08:22,0 1:23:22,0 1:35:49,4 =GT * 100 / 87,0
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
2 2,0 21:11:55,0 1:26:55,0 1:38:19,3 =GT * 100 / 88,4
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
3 3,0 21:07:15,0 1:22:15,0 1:43:27,5 =GT * 100 / 79,5
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
4 4,0 21:20:29,0 1:35:29,0 1:47:53,5 =GT * 100 / 88,5
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnc 28,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 28,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 28,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 28,0        
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dnc 28,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 28,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 28,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnc 28,0        
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
dnc 28,0        
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race12_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 12
sw - / ORC Triple Number Race 12

Starttijd: 2014-08-13  19:45:00,0        ORC Triple Number        ToT-I 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 21:08:22,0 1:23:22,0 1:16:41,3 =GT * 0,9199
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
2 2,0 21:11:55,0 1:26:55,0 1:22:00,4 =GT * 0,9435
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
3 3,0 21:07:15,0 1:22:15,0 1:22:53,5 =GT * 1,0078
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 18,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 18,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 18,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 18,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 18,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 18,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnc 18,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 18,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 18,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 18,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 18,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 18,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 18,0        
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
dnc 18,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race13_SW

sw - / SW factor Race 13
sw - / SW factor Race 13

Starttijd:   19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Tijd
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
1 1,0 21:22:03,0 1:37:03,0 2:06:02,3  
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
2 2,0 21:25:54,0 1:40:54,0 2:06:55,1 52,8
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
3 3,0 21:52:46,0 2:07:46,0 2:07:46,0 1:43,7
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
4 4,0 21:37:58,0 1:52:58,0 2:07:47,4 1:45,1
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
5 5,0 21:49:48,0 2:04:48,0 2:24:16,6 18:14,3
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
6 6,0 21:53:15,0 2:08:15,0 2:24:54,9 18:52,6
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
7 7,0 21:42:18,0 1:57:18,0 2:26:37,5 20:35,2
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
8 8,0 22:00:45,0 2:15:45,0 2:28:02,2 21:59,9
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
9 9,0 22:10:22,0 2:25:22,0 2:35:58,4 29:56,0
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 28,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 28,0        
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dnc 28,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 28,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 28,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race13_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 13
sw - / ORC Triple Number Race 13

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
1 1,0 21:22:03,0 1:37:03,0 1:32:07,2 =GT * 0,9492
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
2 2,0 21:25:54,0 1:40:54,0 1:34:11,4 =GT * 0,9335
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
3 3,0 21:52:46,0 2:07:46,0 1:34:39,7 =GT * 0,7409
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
4 4,0 21:37:58,0 1:52:58,0 1:40:36,5 =GT * 0,8906
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
5 5,0 21:49:48,0 2:04:48,0 1:44:55,2 =GT * 0,8407
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
6 6,0 21:42:18,0 1:57:18,0 1:46:33,3 =GT * 0,9084
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
7 7,0 22:10:22,0 2:25:22,0 1:48:14,4 =GT * 0,7446
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
8 8,0 22:00:45,0 2:15:45,0 6:47:15,0 =GT * 3,0000
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 19,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 19,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 19,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 19,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 19,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 19,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 19,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 19,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 19,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 19,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race14_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 14
sw - / ORC Triple Number Race 14

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 21:05:06,0 1:20:06,0 51:19,7 =GT * 0,6408
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
2 2,0 20:57:52,0 1:12:52,0 53:00,6 =GT * 0,7275
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
3 3,0 21:01:31,0 1:16:31,0 53:18,1 =GT * 0,6966
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:06:14,0 1:21:14,0 58:03,9 =GT * 0,7148
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
5 5,0 21:11:10,0 1:26:10,0 58:40,8 =GT * 0,6810
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
6 6,0 21:29:40,0 1:44:40,0 59:20,1 =GT * 0,5669
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
7 7,0 21:34:54,0 1:49:54,0 1:03:03,0 =GT * 0,5737
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
8 8,0 21:28:37,0 1:43:37,0 1:04:02,7 =GT * 0,6181
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
9 9,0 21:24:37,0 1:39:37,0 1:04:08,6 =GT * 0,6439
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
10 10,0 21:19:18,0 1:34:18,0 1:04:38,0 =GT * 0,6854
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 19,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 19,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 19,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 19,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 19,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 19,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 19,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 19,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race14_SW

sw - / SW factor Race 14
sw - / SW factor Race 14

Starttijd:   19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
1 1,0 21:01:31,0 1:16:31,0 1:28:27,5 =GT * 100 / 86,5
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
2 2,0 21:05:06,0 1:20:06,0 1:32:04,1 =GT * 100 / 87,0
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
3 3,0 20:57:52,0 1:12:52,0 1:34:37,9 =GT * 100 / 77,0
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
4 4,0 21:11:10,0 1:26:10,0 1:37:28,4 =GT * 100 / 88,4
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
5 5,0 21:06:14,0 1:21:14,0 1:42:10,8 =GT * 100 / 79,5
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
6 6,0 21:29:40,0 1:44:40,0 1:44:40,0 =GT * 100 / 100,0
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
7 7,0 21:15:10,0 1:30:10,0 1:52:42,5 =GT * 100 / 80,0
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
8 8,0 21:24:50,0 1:39:50,0 1:52:48,4 =GT * 100 / 88,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
9 9,0 21:28:37,0 1:43:37,0 1:52:59,7 =GT * 100 / 91,7
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
10 10,0 21:24:37,0 1:39:37,0 1:55:09,8 =GT * 100 / 86,5
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
11 11,0 21:19:18,0 1:34:18,0 1:57:52,5 =GT * 100 / 80,0
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
12 12,0 21:34:54,0 1:49:54,0 1:57:55,1 =GT * 100 / 93,2
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 28,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 28,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 28,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl