MENU

04-september-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 04/09/2013
Starttijd 19:45:00

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Tijd
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
1 1,0 21:47:51,0 2:02:51,0 2:04:43,2  
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
2 2,0 21:37:44,0 1:52:44,0 2:05:15,6 32,3
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
3 3,0 21:27:17,0 1:42:17,0 2:07:03,6 2:20,3
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
4 4,0 21:36:19,0 1:51:19,0 2:07:13,1 2:29,9
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
5 5,0 21:25:36,0 1:40:36,0 2:08:09,2 3:25,9
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
6 6,0 21:29:58,0 1:44:58,0 2:08:47,6 4:04,4
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
7 7,0 21:41:17,0 1:56:17,0 2:10:39,3 5:56,1
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
8 8,0 21:30:39,0 1:45:39,0 2:12:03,7 7:20,5
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
9 9,0 21:32:05,0 1:47:05,0 2:13:01,4 8:18,1
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
10 10,0 21:56:23,0 2:11:23,0 2:14:45,1 10:01,9
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
11 11,0 21:38:31,0 1:53:31,0 2:18:26,1 13:42,9
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
12 12,0 21:57:27,0 2:12:27,0 2:22:52,8 18:09,6
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
13 13,0 22:02:20,0 2:17:20,0 2:22:54,4 18:11,2
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
14 14,0 21:49:40,0 2:04:40,0 2:22:58,0 18:14,7
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
15 15,0 21:50:25,0 2:05:25,0 2:26:51,5 22:08,2
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
16 16,0 21:58:22,0 2:13:22,0 2:29:00,8 24:17,5
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
dns 50,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 50,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

         

11-september-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 11/09/2013
Starttijd 19:45:00

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Tijd
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
1 1,0 21:35:43,0 1:50:43,0 2:03:01,1  
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
2 2,0 21:32:42,0 1:47:42,0 2:03:05,1 4,0
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
3 3,0 21:25:11,0 1:40:11,0 2:04:27,1 1:26,0
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
4 4,0 21:27:39,0 1:42:39,0 2:05:57,0 2:55,9
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
5 5,0 21:28:27,0 1:43:27,0 2:06:09,5 3:08,4
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
6 6,0 21:24:10,0 1:39:10,0 2:06:19,6 3:18,5
30 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
7 7,0 21:39:48,0 1:54:48,0 2:08:59,3 5:58,2
50 Jaco Cosee, VQ 32
Home of Jazz
8 8,0 21:34:15,0 1:49:15,0 2:12:25,4 9:24,3
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
9 9,0 21:32:38,0 1:47:38,0 2:13:42,3 10:41,2
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
10 10,0 21:52:05,0 2:07:05,0 2:17:05,5 14:04,4
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
11 11,0 21:37:22,0 1:52:22,0 2:20:27,5 17:26,4
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
12 12,0 21:53:35,0 2:08:35,0 2:23:40,1 20:39,0
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 51,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 51,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 51,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 51,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 51,0        
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dns 51,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 51,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 51,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 51,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 51,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 51,0        
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
dns 51,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 51,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 51,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 51,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 51,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 51,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 51,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 51,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 51,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 51,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 51,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 51,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 51,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 51,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 51,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 51,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 51,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 51,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 51,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 51,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 51,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 51,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 51,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 51,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 51,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 51,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 51,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

18-september-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 18/09/2013
Starttijd 19:45:00

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Tijd
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
1 1,0 20:32:01,0 47:01,0 52:14,4  
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
2 2,0 20:32:13,0 47:13,0 53:57,7 1:43,3
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
3 3,0 20:31:21,0 46:21,0 56:52,3 4:37,8
30 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
4 4,0 20:35:53,0 50:53,0 57:10,3 4:55,9
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
5 5,0 20:31:10,0 46:10,0 57:21,0 5:06,5
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
6 6,0 20:31:28,0 46:28,0 59:11,6 6:57,1
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
7 7,0 20:32:49,0 47:49,0 59:24,0 7:09,5
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
8 8,0 20:33:27,0 48:27,0 1:00:33,8 8:19,3
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
9 9,0 20:35:29,0 50:29,0 1:01:33,9 9:19,5
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
10 10,0 20:41:59,0 56:59,0 1:03:40,1 11:25,7
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
11 11,0 20:41:27,0 56:27,0 1:04:44,2 12:29,7
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnf 51,0        
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 51,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 51,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 51,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 51,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 51,0        
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dns 51,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 51,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 51,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 51,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 51,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 51,0        
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
dns 51,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 51,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 51,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 51,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 51,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 51,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 51,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 51,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 51,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 51,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 51,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 51,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 51,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 51,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 51,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 51,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 51,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 51,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 51,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 51,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 51,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 51,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 51,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 51,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 51,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 51,0        
50 Jaco Cosee, VQ 32
Home of Jazz
dns 51,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

     

25-september-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 25/09/2013
Starttijd 19:45:00

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Tijd
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
1 1,0 20:40:11,0 55:11,0 1:03:04,0  
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
2 2,0 20:35:01,0 50:01,0 1:03:42,9 38,9
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
3 3,0 20:38:21,0 53:21,0 1:06:16,4 3:12,4
30 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
4 4,0 20:44:23,0 59:23,0 1:06:43,4 3:39,4
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
5 5,0 20:40:04,0 55:04,0 1:08:24,4 5:20,4
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
6 6,0 20:41:55,0 56:55,0 1:09:24,6 6:20,6
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
7 7,0 20:40:53,0 55:53,0 1:09:51,3 6:47,3
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
8 8,0 20:48:00,0 1:03:00,0 1:10:00,0 6:56,0
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
9 9,0 20:54:44,0 1:09:44,0 1:12:33,8 9:29,8
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
10 10,0 21:00:18,0 1:15:18,0 1:21:13,8 18:09,8
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
11 11,0 20:56:02,0 1:11:02,0 1:21:27,6 18:23,6
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 51,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 51,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 51,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 51,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 51,0        
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dns 51,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 51,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 51,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 51,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 51,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 51,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 51,0        
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dns 51,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 51,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 51,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 51,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 51,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 51,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 51,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 51,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 51,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 51,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 51,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 51,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 51,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 51,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 51,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 51,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 51,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 51,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 51,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 51,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 51,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 51,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 51,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 51,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 51,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 51,0        
50 Jaco Cosee, VQ 32
Home of Jazz
dns 51,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl