Mei 2013


08-mei-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 08/05/2013
Starttijd 19:45:00

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
1 1,0 20:53:56,0 1:08:56,0 1:15:55,1 =GT * 100 / 90,8
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
2 2,0 20:48:17,0 1:03:17,0 1:17:10,5 =GT * 100 / 82,0
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
3 3,0 20:48:02,0 1:03:02,0 1:18:18,1 =GT * 100 / 80,5
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 20:50:18,0 1:05:18,0 1:18:34,8 =GT * 100 / 83,1
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
5 5,0 20:48:30,0 1:03:30,0 1:20:53,5 =GT * 100 / 78,5
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
6 6,0 20:51:39,0 1:06:39,0 1:22:47,7 =GT * 100 / 80,5
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
7 7,0 20:55:31,0 1:10:31,0 1:23:27,1 =GT * 100 / 84,5
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
8 8,0 20:51:53,0 1:06:53,0 1:24:07,8 =GT * 100 / 79,5
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
9 9,0 21:02:29,0 1:17:29,0 1:27:03,6 =GT * 100 / 89,0
37 Peter School, First 31.7
Puppis
10 10,0 21:07:29,0 1:22:29,0 1:34:16,0 =GT * 100 / 87,5
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 47,0        
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dns 47,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 47,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 47,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 47,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 47,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Sweden
dns 47,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 47,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 47,0        
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
dns 47,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 47,0        
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dns 47,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 47,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 47,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 47,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 47,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 47,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 47,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 47,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 47,0        
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
dns 47,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 47,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 47,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 47,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 47,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 47,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 47,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 47,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 47,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 47,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 47,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 47,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 47,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 47,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 47,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 47,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

   

15-mei-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 15/05/2013
Starttijd 19:45:00

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
1 1,0 20:46:06,0 1:01:06,0 1:09:49,7 =GT * 100 / 87,5
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
2 2,0 20:44:11,0 59:11,0 1:11:13,2 =GT * 100 / 83,1
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 20:48:48,0 1:03:48,0 1:11:41,1 =GT * 100 / 89,0
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
4 4,0 20:42:20,0 57:20,0 1:13:02,2 =GT * 100 / 78,5
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
5 5,0 20:44:16,0 59:16,0 1:13:37,4 =GT * 100 / 80,5
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
6 6,0 20:48:10,0 1:03:10,0 1:14:08,4 =GT * 100 / 85,2
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
7 7,0 21:03:16,0 1:18:16,0 1:16:08,1 =GT * 100 / 102,8
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
8 8,0 20:49:25,0 1:04:25,0 1:16:14,0 =GT * 100 / 84,5
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
9 9,0 20:58:58,0 1:13:58,0 1:16:58,1 =GT * 100 / 96,1
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
10 10,0 20:48:27,0 1:03:27,0 1:17:22,7 =GT * 100 / 82,0
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
11 11,0 20:54:35,0 1:09:35,0 1:18:11,0 =GT * 100 / 89,0
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
12 12,0 20:55:57,0 1:10:57,0 1:19:16,4 =GT * 100 / 89,5
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
13 13,0 20:59:57,0 1:14:57,0 1:25:57,1 =GT * 100 / 87,2
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Sweden
14 14,0 20:59:14,0 1:14:14,0 1:26:13,0 =GT * 100 / 86,1
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 47,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 47,0        
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dns 47,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 47,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 47,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 47,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 47,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 47,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 47,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 47,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 47,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 47,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 47,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 47,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 47,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 47,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 47,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 47,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 47,0        
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
dns 47,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 47,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 47,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 47,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 47,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 47,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 47,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 47,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 47,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 47,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 47,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 47,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 47,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

     

22-mei-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 22/05/2013

Starttijd: 20:00:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
47 ?, Kalik 33
Nemo
1 1,0 21:49:09,0 1:49:09,0 2:01:16,7 =GT * 100 / 90,0
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
2 2,0 21:41:38,0 1:41:38,0 2:03:56,6 =GT * 100 / 82,0
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
3 3,0 21:41:28,0 1:41:28,0 2:06:02,7 =GT * 100 / 80,5
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:45:30,0 1:45:30,0 2:06:57,3 =GT * 100 / 83,1
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
5 5,0 21:55:36,0 1:55:36,0 2:09:53,3 =GT * 100 / 89,0
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
6 6,0 22:00:31,0 2:00:31,0 2:12:43,7 =GT * 100 / 90,8
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
7 7,0 22:07:54,0 2:07:54,0 2:13:05,4 =GT * 100 / 96,1
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
8 8,0 21:48:37,0 1:48:37,0 2:14:55,7 =GT * 100 / 80,5
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
9 9,0 22:08:22,0 2:08:22,0 2:18:28,5 =GT * 100 / 92,7
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
10 10,0 21:59:10,0 1:59:10,0 2:21:01,6 =GT * 100 / 84,5
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
11 11,0 22:05:58,0 2:05:58,0 2:21:32,1 =GT * 100 / 89,0
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
12 12,0 22:26:56,0 2:26:56,0 2:22:55,9 =GT * 100 / 102,8
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Sweden
13 13,0 22:03:07,0 2:03:07,0 2:22:59,6 =GT * 100 / 86,1
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
14 14,0 22:20:13,0 2:20:13,0 2:23:48,7 =GT * 100 / 97,5
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
15 15,0 22:13:58,0 2:13:58,0 2:29:41,0 =GT * 100 / 89,5
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 48,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 48,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 48,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 48,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 48,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 48,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 48,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 48,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 48,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 48,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 48,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 48,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 48,0        
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dns 48,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 48,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 48,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 48,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 48,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 48,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 48,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 48,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 48,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 48,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 48,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 48,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 48,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 48,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 48,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 48,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 48,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 48,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 48,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

       

29-mei-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 29/05/2013
Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
1 1,0 21:15:15,0 1:30:15,0 1:52:06,7 =GT * 100 / 80,5
47 ?, Kalik 33
Nemo
2 2,0 21:26:20,0 1:41:20,0 1:52:35,5 =GT * 100 / 90,0
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
3 3,0 21:28:16,0 1:43:16,0 1:58:01,1 =GT * 100 / 87,5
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
4 4,0 21:22:37,0 1:37:37,0 1:59:02,7 =GT * 100 / 82,0
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
5 5,0 21:32:13,0 1:47:13,0 2:00:28,1 =GT * 100 / 89,0
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
6 6,0 21:23:28,0 1:38:28,0 2:02:19,1 =GT * 100 / 80,5
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
7 7,0 21:30:05,0 1:45:05,0 2:04:21,5 =GT * 100 / 84,5
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
8 8,0 21:35:24,0 1:50:24,0 2:18:00,0 =GT * 100 / 80,0
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
9 9,0 22:00:39,0 2:15:39,0 2:21:09,3 =GT * 100 / 96,1
37 Peter School, First 31.7
Puppis
10 10,0 21:52:23,0 2:07:23,0 2:25:34,9 =GT * 100 / 87,5
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
11 11,0 22:01:59,0 2:16:59,0 2:27:46,2 =GT * 100 / 92,7
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Sweden
12 12,0 21:52:47,0 2:07:47,0 2:28:24,8 =GT * 100 / 86,1
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
13 13,0 21:56:45,0 2:11:45,0 2:31:05,4 =GT * 100 / 87,2
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnf 48,0        
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dnf 48,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dnf 48,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dnf 48,0        
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 48,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 48,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 48,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 48,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 48,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 48,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 48,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 48,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 48,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 48,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 48,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 48,0        
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dns 48,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 48,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 48,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 48,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 48,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 48,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 48,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 48,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 48,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 48,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 48,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 48,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 48,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 48,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 48,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 48,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 48,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 48,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl