Juni 2013


05-juni-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 05/06/2013

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
1 1,0 21:32:59,0 1:47:59,0 2:05:33,7 =GT * 100 / 86,0
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
2 2,0 21:38:46,0 1:53:46,0 2:10:01,1 =GT * 100 / 87,5
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
3 3,0 21:28:15,0 1:43:15,0 2:11:31,7 =GT * 100 / 78,5
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
4 4,0 21:31:26,0 1:46:26,0 2:12:12,9 =GT * 100 / 80,5
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
5 5,0 21:34:13,0 1:49:13,0 2:13:11,4 =GT * 100 / 82,0
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
6 6,0 21:49:09,0 2:04:09,0 2:13:29,7 =GT * 100 / 93,0
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
7 7,0 21:54:33,0 2:09:33,0 2:14:48,5 =GT * 100 / 96,1
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
8 8,0 21:45:11,0 2:00:11,0 2:15:02,3 =GT * 100 / 89,0
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
9 9,0 21:34:29,0 1:49:29,0 2:16:00,3 =GT * 100 / 80,5
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
10 10,0 22:06:19,0 2:21:19,0 2:17:28,0 =GT * 100 / 102,8
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
11 11,0 21:41:43,0 1:56:43,0 2:18:07,6 =GT * 100 / 84,5
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
12 12,0 21:53:52,0 2:08:52,0 2:19:00,9 =GT * 100 / 92,7
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
13 13,0 21:37:22,0 1:52:22,0 2:20:27,5 =GT * 100 / 80,0
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
14 14,0 22:02:06,0 2:17:06,0 2:20:36,9 =GT * 100 / 97,5
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
15 15,0 21:53:18,0 2:08:18,0 2:24:09,4 =GT * 100 / 89,0
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
16 16,0 21:56:12,0 2:11:12,0 2:24:10,6 =GT * 100 / 91,0
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
17 17,0 21:51:58,0 2:06:58,0 2:25:56,3 =GT * 100 / 87,0
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
18 18,0 21:54:17,0 2:09:17,0 2:31:23,1 =GT * 100 / 85,4
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dnf 48,0        
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 48,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 48,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 48,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 48,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 48,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 48,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Sweden
dns 48,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 48,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 48,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 48,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 48,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 48,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 48,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 48,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 48,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 48,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 48,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 48,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 48,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 48,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 48,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 48,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 48,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 48,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 48,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 48,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 48,0        
47 ?, Kalik 33
Nemo
dns 48,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

         

12-juni-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 12/06/2013

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33
Nemo
1 1,0 20:55:45,0 1:10:45,0 1:18:36,7 =GT * 100 / 90,0
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
2 2,0 20:49:47,0 1:04:47,0 1:20:28,6 =GT * 100 / 80,5
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
3 3,0 20:58:06,0 1:13:06,0 1:23:32,6 =GT * 100 / 87,5
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
4 4,0 21:04:42,0 1:19:42,0 1:29:33,0 =GT * 100 / 89,0
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
5 5,0 20:58:19,0 1:13:19,0 1:31:38,7 =GT * 100 / 80,0
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
6 6,0 21:15:47,0 1:30:47,0 1:32:09,9 =GT * 100 / 98,5
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
7 7,0 21:11:02,0 1:26:02,0 1:32:30,5 =GT * 100 / 93,0
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
8 8,0 21:06:46,0 1:21:46,0 1:34:58,0 =GT * 100 / 86,1
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
9 9,0 21:10:41,0 1:25:41,0 1:35:44,1 =GT * 100 / 89,5
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
10 10,0 21:02:18,0 1:17:18,0 1:36:01,5 =GT * 100 / 80,5
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
11 11,0 21:15:57,0 1:30:57,0 1:40:09,9 =GT * 100 / 90,8
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
12 12,0 21:21:45,0 1:36:45,0 1:40:40,6 =GT * 100 / 96,1
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
13 13,0 21:19:44,0 1:34:44,0 1:44:06,2 =GT * 100 / 91,0
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
14 14,0 21:33:41,0 1:48:41,0 1:45:43,4 =GT * 100 / 102,8
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
15 15,0 21:26:00,0 1:41:00,0 1:48:57,2 =GT * 100 / 92,7
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
16 16,0 21:20:22,0 1:35:22,0 1:49:21,9 =GT * 100 / 87,2
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
17 17,0 21:32:05,0 1:47:05,0 1:49:49,7 =GT * 100 / 97,5
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
18 18,0 21:26:15,0 1:41:15,0 1:53:45,8 =GT * 100 / 89,0
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnf 49,0        
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 49,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 49,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 49,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 49,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 49,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 49,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 49,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 49,0        
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dns 49,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 49,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 49,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 49,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 49,0        
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dns 49,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 49,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 49,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 49,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 49,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 49,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 49,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 49,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 49,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 49,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 49,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 49,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 49,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 49,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 49,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 49,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

           

19-juni-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 19/06/2013

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
1 1,0 20:48:49,0 1:03:49,0 1:14:12,3 =GT * 100 / 86,0
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
2 2,0 20:51:50,0 1:06:50,0 1:15:05,6 =GT * 100 / 89,0
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
3 3,0 21:01:47,0 1:16:47,0 1:17:57,2 =GT * 100 / 98,5
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
4 4,0 20:46:39,0 1:01:39,0 1:18:32,1 =GT * 100 / 78,5
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
5 5,0 21:12:06,0 1:27:06,0 1:19:10,9 =GT * 100 / 110,0
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
6 6,0 20:56:57,0 1:11:57,0 1:20:23,5 =GT * 100 / 89,5
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
7 7,0 20:56:19,0 1:11:19,0 1:21:30,3 =GT * 100 / 87,5
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
8 8,0 20:52:01,0 1:07:01,0 1:21:43,7 =GT * 100 / 82,0
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
9 9,0 21:03:16,0 1:18:16,0 1:24:09,4 =GT * 100 / 93,0
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
10 10,0 21:05:55,0 1:20:55,0 1:24:12,0 =GT * 100 / 96,1
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33
Nemo
11 11,0 21:00:59,0 1:15:59,0 1:24:25,6 =GT * 100 / 90,0
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
12 12,0 20:56:27,0 1:11:27,0 1:24:33,4 =GT * 100 / 84,5
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
13 13,0 21:12:24,0 1:27:24,0 1:25:01,2 =GT * 100 / 102,8
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
14 14,0 21:06:30,0 1:21:30,0 1:27:55,1 =GT * 100 / 92,7
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
15 15,0 20:58:17,0 1:13:17,0 1:31:02,1 =GT * 100 / 80,5
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
16 16,0 21:06:33,0 1:21:33,0 1:33:31,3 =GT * 100 / 87,2
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 49,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 49,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 49,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 49,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 49,0        
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dns 49,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 49,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 49,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 49,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 49,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 49,0        
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dns 49,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 49,0        
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
dns 49,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 49,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 49,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 49,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 49,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 49,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 49,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 49,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 49,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 49,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 49,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 49,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 49,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 49,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 49,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 49,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 49,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 49,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 49,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

             

26-juni-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 26/06/2013

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
1 1,0 21:04:07,0 1:19:07,0 1:37:04,6 =GT * 100 / 81,5
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
2 2,0 21:26:31,0 1:41:31,0 1:38:45,1 =GT * 100 / 102,8
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
3 3,0 21:03:10,0 1:18:10,0 1:39:34,5 =GT * 100 / 78,5
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
4 4,0 21:23:17,0 1:38:17,0 1:39:46,8 =GT * 100 / 98,5
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33
Nemo
5 5,0 21:15:56,0 1:30:56,0 1:41:02,2 =GT * 100 / 90,0
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
6 6,0 21:14:59,0 1:29:59,0 1:41:06,3 =GT * 100 / 89,0
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
7 7,0 21:20:37,0 1:35:37,0 1:42:48,8 =GT * 100 / 93,0
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
8 8,0 21:15:17,0 1:30:17,0 1:43:10,8 =GT * 100 / 87,5
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
9 9,0 21:08:39,0 1:23:39,0 1:43:54,8 =GT * 100 / 80,5
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
10 10,0 21:10:39,0 1:25:39,0 1:44:27,1 =GT * 100 / 82,0
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
11 11,0 21:26:07,0 1:41:07,0 1:45:13,2 =GT * 100 / 96,1
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
12 12,0 21:09:13,0 1:24:13,0 1:45:16,2 =GT * 100 / 80,0
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
13 13,0 21:19:22,0 1:34:22,0 1:45:26,3 =GT * 100 / 89,5
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
14 14,0 21:15:12,0 1:30:12,0 1:46:44,7 =GT * 100 / 84,5
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
15 15,0 21:26:05,0 1:41:05,0 1:49:02,6 =GT * 100 / 92,7
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
16 16,0 21:23:08,0 1:38:08,0 1:50:15,7 =GT * 100 / 89,0
37 Peter School, First 31.7
Puppis
17 17,0 21:25:30,0 1:40:30,0 1:54:51,4 =GT * 100 / 87,5
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
18 18,0 21:24:11,0 1:39:11,0 1:56:08,4 =GT * 100 / 85,4
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 49,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 49,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 49,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 49,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 49,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 49,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 49,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 49,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 49,0        
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
dns 49,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 49,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 49,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 49,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 49,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 49,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 49,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 49,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 49,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 49,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 49,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 49,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 49,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 49,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 49,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 49,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 49,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 49,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 49,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 49,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 49,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl