Juli 2013


03-juli-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 03/07/2013

Starttijd: 19:50:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
1 1,0 21:14:24,0 1:24:24,0 1:38:08,4 =GT * 100 / 86,0
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
2 2,0 21:30:54,0 1:40:54,0 1:42:26,2 =GT * 100 / 98,5
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
3 3,0 21:11:28,0 1:21:28,0 1:43:46,8 =GT * 100 / 78,5
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:14:46,0 1:24:46,0 1:45:57,5 =GT * 100 / 80,0
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
5 5,0 21:25:29,0 1:35:29,0 1:46:05,6 =GT * 100 / 90,0
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
6 6,0 21:15:56,0 1:25:56,0 1:46:45,0 =GT * 100 / 80,5
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
7 7,0 21:39:52,0 1:49:52,0 1:46:52,5 =GT * 100 / 102,8
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
8 8,0 21:18:44,0 1:28:44,0 1:48:12,7 =GT * 100 / 82,0
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
9 9,0 21:28:01,0 1:38:01,0 1:50:07,9 =GT * 100 / 89,0
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
10 10,0 21:19:27,0 1:29:27,0 1:51:07,1 =GT * 100 / 80,5
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
11 11,0 21:34:07,0 1:44:07,0 1:52:19,0 =GT * 100 / 92,7
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
12 12,0 21:32:09,0 1:42:09,0 1:59:36,8 =GT * 100 / 85,4
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
13 13,0 21:35:56,0 1:45:56,0 2:01:29,0 =GT * 100 / 87,2
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dnf 50,0        
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 50,0        
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dns 50,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 50,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 50,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

       

10-juli-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 10/07/2013

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
1 1,0 21:19:02,0 1:34:02,0 1:44:28,9 =GT * 100 / 90,0
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
2 2,0 21:20:23,0 1:35:23,0 1:50:54,6 =GT * 100 / 86,0
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:28:51,0 1:43:51,0 1:56:41,1 =GT * 100 / 89,0
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
4 4,0 21:19:04,0 1:34:04,0 1:56:51,2 =GT * 100 / 80,5
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
5 5,0 21:30:28,0 1:45:28,0 1:58:30,1 =GT * 100 / 89,0
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
6 6,0 21:47:55,0 2:02:55,0 1:59:34,1 =GT * 100 / 102,8
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
7 7,0 21:23:20,0 1:38:20,0 1:59:55,1 =GT * 100 / 82,0
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
8 8,0 21:42:01,0 1:57:01,0 2:00:01,0 =GT * 100 / 97,5
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
9 9,0 21:34:10,0 1:49:10,0 2:00:13,7 =GT * 100 / 90,8
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
10 10,0 21:22:17,0 1:37:17,0 2:00:50,9 =GT * 100 / 80,5
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
11 11,0 21:46:17,0 2:01:17,0 2:06:12,3 =GT * 100 / 96,1
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
12 12,0 21:34:59,0 1:49:59,0 2:06:25,1 =GT * 100 / 87,0
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
13 13,0 21:35:25,0 1:50:25,0 2:06:54,9 =GT * 100 / 87,0
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
14 14,0 21:27:08,0 1:42:08,0 2:07:40,0 =GT * 100 / 80,0
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
15 15,0 21:38:45,0 1:53:45,0 2:10:26,8 =GT * 100 / 87,2
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
16 16,0 22:02:14,0 2:17:14,0 2:10:41,9 =GT * 100 / 105,0
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dns 50,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 50,0        
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

         

17-juli-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 17/07/2013

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
1 1,0 21:42:21,0 1:57:21,0 2:10:23,3 =GT * 100 / 90,0
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
2 2,0 21:30:24,0 1:45:24,0 2:10:55,9 =GT * 100 / 80,5
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
3 3,0 21:34:25,0 1:49:25,0 2:13:26,1 =GT * 100 / 82,0
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:32:25,0 1:47:25,0 2:14:16,2 =GT * 100 / 80,0
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
5 5,0 21:44:38,0 1:59:38,0 2:14:25,2 =GT * 100 / 89,0
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
6 6,0 21:47:50,0 2:02:50,0 2:15:16,7 =GT * 100 / 90,8
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
7 7,0 21:55:53,0 2:10:53,0 2:16:11,7 =GT * 100 / 96,1
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
8 8,0 21:44:26,0 1:59:26,0 2:17:16,8 =GT * 100 / 87,0
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
9 9,0 21:59:48,0 2:14:48,0 2:18:15,4 =GT * 100 / 97,5
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dns 50,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 50,0        
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dns 50,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
dns 50,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 50,0        
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 50,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 50,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 50,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

         

24-juli-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 24/07/2013

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
1 1,0 21:01:56,0 1:16:56,0 1:25:28,9 =GT * 100 / 90,0
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
2 2,0 20:57:07,0 1:12:07,0 1:29:35,2 =GT * 100 / 80,5
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
3 3,0 21:09:19,0 1:24:19,0 1:34:44,3 =GT * 100 / 89,0
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
4 4,0 21:06:52,0 1:21:52,0 1:35:05,0 =GT * 100 / 86,1
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
5 5,0 21:11:28,0 1:26:28,0 1:35:13,7 =GT * 100 / 90,8
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
6 6,0 21:16:39,0 1:31:39,0 1:35:22,2 =GT * 100 / 96,1
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
7 7,0 21:02:22,0 1:17:22,0 1:36:42,5 =GT * 100 / 80,0
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
8 8,0 21:27:15,0 1:42:15,0 1:39:27,9 =GT * 100 / 102,8
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
9 9,0 21:19:34,0 1:34:34,0 1:45:39,7 =GT * 100 / 89,5
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dns 50,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 50,0        
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 50,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 50,0        
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dns 50,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
dns 50,0        
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 50,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 50,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 50,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

           

31-juli-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    uitslag woensdagavondcup 31/07/2013

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
1 1,0 20:46:42,0 1:01:42,0 1:16:38,8 =GT * 100 / 80,5
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
2 2,0 20:54:41,0 1:09:41,0 1:17:25,5 =GT * 100 / 90,0
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
3 3,0 21:08:46,0 1:23:46,0 1:21:29,1 =GT * 100 / 102,8
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
4 4,0 21:08:16,0 1:23:16,0 1:26:38,7 =GT * 100 / 96,1
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
5 5,0 21:02:22,0 1:17:22,0 1:28:43,4 =GT * 100 / 87,2
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
6 6,0 21:13:12,0 1:28:12,0 1:35:08,8 =GT * 100 / 92,7
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
7 7,0 21:14:12,0 1:29:12,0 1:39:39,9 =GT * 100 / 89,5
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 50,0        
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dns 50,0        
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 50,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 50,0        
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dns 50,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
dns 50,0        
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 50,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 50,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl