MENU

07-augustus-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 07/08/2013
Starttijd 19:45:00

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
1 1,0 21:16:17,0 1:31:17,0 1:42:33,9 =GT * 100 / 89,0
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
2 2,0 21:09:06,0 1:24:06,0 1:44:28,3 =GT * 100 / 80,5
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
3 3,0 21:23:14,0 1:38:14,0 1:45:58,1 =GT * 100 / 92,7
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 50,0        
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dns 50,0        
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dns 50,0        
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dns 50,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
dns 50,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 50,0        
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dns 50,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 50,0        
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 50,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 50,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
dns 50,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 50,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

         

14-augustus-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 14/08/2013
Starttijd 19:45:00

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Tijd
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
1 1,0 21:20:33,0 1:35:33,0 1:58:41,8  
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
2 2,0 21:24:36,0 1:39:36,0 2:02:12,5 3:30,8
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
3 3,0 21:46:58,0 2:01:58,0 2:03:49,4 5:07,7
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
4 4,0 21:36:44,0 1:51:44,0 2:05:32,6 6:50,8
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
5 5,0 21:25:16,0 1:40:16,0 2:07:43,7 9:01,9
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
6 6,0 21:41:38,0 1:56:38,0 2:08:27,0 9:45,3
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
7 7,0 21:28:30,0 1:43:30,0 2:08:34,3 9:52,5
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
8 8,0 21:40:56,0 1:55:56,0 2:15:45,2 17:03,5
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
9 9,0 22:03:07,0 2:18:07,0 2:23:43,3 25:01,6
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
10 10,0 22:10:47,0 2:25:47,0 2:47:11,0 48:29,2
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
11 11,0 22:20:30,0 2:35:30,0 2:47:44,7 49:03,0
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 50,0        
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dns 50,0        
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 50,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 50,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
dns 50,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 50,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

         

21-augustus-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 21/08/2013
Starttijd 19:45:00

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Tijd
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
1 1,0 21:38:55,0 1:53:55,0 2:19:46,5  
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
2 2,0 21:55:07,0 2:10:07,0 2:19:54,6 8,1
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
3 3,0 21:51:32,0 2:06:32,0 2:20:35,6 49,1
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
4 4,0 21:38:45,0 1:53:45,0 2:21:18,3 1:31,7
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
5 5,0 22:08:42,0 2:23:42,0 2:29:31,9 9:45,4
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
6 6,0 22:12:38,0 2:27:38,0 2:42:35,5 22:49,0
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
7 7,0 22:01:05,0 2:16:05,0 2:49:02,9 29:16,4
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
8 8,0 22:38:02,0 2:53:02,0 3:06:39,6 46:53,1
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dnf 50,0        
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
dnf 50,0        
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 50,0        
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 50,0        
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dns 50,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
dns 50,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
dns 50,0        
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 50,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

         

28-augustus-2013

WSV Lelystadhaven uitslagen WA-cup
wsv icon  watersportvereniging lelystadhaven
    
uitslag woensdagavondcup 28/08/2013
Starttijd 19:45:00

Starttijd: 19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr. Delta
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Tijd
2 Roland Berends, Mount Gay 30
Ondeugd
1 1,0 21:15:56,0 1:30:56,0 1:45:44,2  
33 Maurijn Ode, FF 65
Fast Forward
2 2,0 21:31:19,0 1:46:19,0 1:47:56,1 2:11,9
10 Sander van Essen, FF 95 korte mast
Fast Food
3 3,0 21:22:12,0 1:37:12,0 1:51:05,2 5:21,0
5 Aran Broers, Melody
Zeemeeuw
4 4,0 21:29:29,0 1:44:29,0 1:52:20,9 6:36,7
7 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
5 5,0 21:15:10,0 1:30:10,0 1:52:42,5 6:58,3
20 Arnout Jorritsma, J-35
MaJic
6 6,0 21:16:11,0 1:31:11,0 1:53:16,3 7:32,1
22 Rik Koldewe, Dehler Optima 101 * 1.7
Try-Star
7 7,0 21:34:53,0 1:49:53,0 1:54:20,6 8:36,4
3 Patrick ten Brincke, Hod 35
EXXELLENCE - HODSPUR
8 8,0 21:19:25,0 1:34:25,0 1:55:50,9 10:06,7
36 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
9 9,0 21:29:40,0 1:44:40,0 1:57:36,2 11:52,0
31 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
10 10,0 21:32:12,0 1:47:12,0 1:59:46,6 14:02,4
44 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
11 11,0 21:24:34,0 1:39:34,0 2:01:25,4 15:41,2
8 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
12 12,0 21:38:55,0 1:53:55,0 2:02:53,3 17:09,1
17 Wim Huisman, X-43
Veloxity
dnf 50,0        
12 Rob Greven, Oceanis 46 Beneteau
Spirit
dns 50,0        
39 Dick Teerling, Kalik 30
Mantissa
dns 50,0        
6 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dns 50,0        
43 René Vleut, Phantom 30
Ugly Duck
dns 50,0        
16 Albert Horlings, Bavaria 39
Ha' Galil
dns 50,0        
34 Pieter Parie, Breehorn 41
Crazy D
dns 50,0        
37 Peter School, First 31.7
Puppis
dns 50,0        
1 Jeroen van Beek, Sweden 38
Windbreker
dns 50,0        
45 Martijn de Vries, C S 36
Banjaard
dns 50,0        
24 Pim Koster, Inferno 33
Suntio
dns 50,0        
26 Jachthaven Lelystadhaven, Laser SB3
Jachthaven Lelystadh
dns 50,0        
14 Theo Henzen, Winner 950
Silure
dns 50,0        
15 René Hoorn, van den, Dufour 34 performance
White Pearl
dns 50,0        
27 YachtClub Lelystadhaven, Maxfun 25
Bon Marine
dns 50,0        
25 G.J. Kramer, Dehler 372
Liberté II
dns 50,0        
42 Robert Verschoor, Conrad 1200
TripleA
dns 50,0        
23 Dick Koopmans, Koopmans 35
Jager
dns 50,0        
32 Eus Nieuwenhuis, Koopmans 53
Uluru
dns 50,0        
29 Henk Lotgering, Bavaria 340
Archipel
dns 50,0        
30 J. Meijerink, Winner 10.20
Befana
dns 50,0        
18 A.M. IJkelenstam, Catalina 309
Californication
dns 50,0        
35 Lukas Phaf, Oyster Light Wave 395
Irish Mist
dns 50,0        
19 Harmen de Jong, Waarschip 725
Anoniem
dns 50,0        
28 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dns 50,0        
40 Jaap van der Veen, Sun Fast 40.3
Fast Witch
dns 50,0        
38 Jorn Smit, First 375
Primo Volente
dns 50,0        
11 Roel van Grafhorst, Etap 28i
Zeezwaluw
dns 50,0        
13 Dirk de Groot, Dehler Optima 92
Mambo
dns 50,0        
4 Christa ten Brincke, Mini 650
NED 758
dns 50,0        
9 Martijn Dinant, Salona 37
Lenco
dns 50,0        
41 Angelique van Vendeloo, Kudu
Bon Tempi
dns 50,0        
21 Jan Kerkhoven, Bavaria 35
Christine
dns 50,0        
46 Erik van Waart, B&H 36
Aeolus
dns 50,0        
47 Daniel vd Zwaan, Kalik 33 / Helmsman 750
Nemo / Turmoil
dns 50,0        
48 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dns 50,0        
49 Angelique Vendeloo
Bon Tempi
dns 50,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.078
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl